Accent Prime Nedir?

Accent Prime yüzü ve vücudu şekillendirmeye, cildi sıkılaştırmaya ve daha sağlıklı hâle getirmeye yarayan ve selülit tedavisinde de kullanılan yeni bir sistemdir. Yeni nesil Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerini kullanarak etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Accent Prime Odaklı Derinlik Kontrol Teknolojisi odaklanabilirliği sayesinde sadece hedef dokuyu ısıtarak tedavi derinliğinin hassas bir şekilde ayarlanabilmesini mümkün kılar. Bu sayede cilt tipine, kalınlığına ve olası endikasyonlara bağlı özel tedaviler yapılabilir. Accent Prime ile kombine -örneğin aynı anda hem derin hem de yüzeysel- tedaviler uygulanabilir.

Yağ Hücreleri

Vücuttaki inatçı yağ oranını azaltmak için geliştirilmiş UltraSpeed aplikatörü ultrason dalgalarının hem enine hem de boyuna uygulanmasına yarayan patentli bir cihazdır. Enine dalgalar cilt yüzeyinin, boyuna dalgalar ise derin cilt tabakalarının hedefe odaklı bir şekilde ısıtılmasını sağlar. Accent Prime ile ultrasonik dalgalar homojen bir şekilde ve sadece hedef yağ hücrelerine uygulanır. Bu sayede hedef yağ hücrelerinde apoptoz yani programlı hücre ölümü gerçekleşirken çevredeki dokular korunmuş olur. Parçalanan yağ hücreleri vücuttan kendiliğinden atılır. Yağ oranındaki azalma, ilk seansla başlar.

Kolajen Lifleri

Dermal ısıtma için geliştirilmiş UniBody aplikatörü, hedef dokuya 40,68 MHz gücünde yüksek Radyo Frekans enerjisi ileterek dokudaki su moleküllerinin hızlı rotasyonunu sağlar. Doku, metabolizmanın hızlanmasıyla yani hızlanan rotasyonun oluşturduğu sürtünme sayesinde ısınır. Ortaya çıkan ısı, kolajen liflerinin büzülmesine sebep olur. Bu sayede uygulama yapılan bölgede hacimsel daralma gerçekleşir. Yeni kolajen üretiminin tetiklenmesi cildin elastikiyetini artırır. Böylece hem cilt daha sağlıklı hâle gelir hem de selülitler iyileşir.

Accent Prime Vücut

Accent Prime Vücut, bugüne kadar ayrı ayrı uygulanan Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerinin bir araya getirildiği, bütün vücut tiplerine uygun yeni nesil bir vücut şekillendirme sistemidir. UltraSpeed (Ultrason) ve UniBody (Radyo Frekans) aplikatörlerinin bir arada kullanımı hem tedavi süresi ve seans sayısını azaltır hem de elde edilen sonuçların daha etkili ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Accent Prime sisteminde -vücudun doğal kıvrımlarını ortaya çıkarmak üzere- inatçı yağ oranının düşmesine, vücudun sıkılaşmasına ve selülit tedavisine yönelik bütün işlemler aynı seans içinde yapılır.

Kullanım Alanları

UltraSpeed
Bölgesel İncelme
İnatçı Yağ Oranının Düşürülmesi
Vücut Kontür Düzeltilmesi

UniBody
Vücut Sıkılaştırma
Selülit Tedavisi
Cilt Sağlığının Geliştirilmesi

Uygulama Alanları

UltraSpeed
Sırt
Kol Altı
İç Bacak
Omuz

UniBody
Sırt
Kol Altı
İç Bacak
Omuz

Accent Prime Yüz

Accent Prime Yüz, bugüne kadar ayrı ayrı uygulanan Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerinin bir araya getirildiği, bütün yüz tiplerine uygun yeni nesil bir yüz şekillendirme sistemidir.

Tedavi, ödüllü bir vücut şekillendirme sistemi olan Accent Prime platformu için tasarlanmış SpeedScult ve UniFace aplikatörleri ile uygulanır.

SpeedScult, yüz ve diğer küçük bölgelerin şekillendirilmesi ile fazla yağ hacminin azaltılmasında kullanılmak üzere geliştirilmiş yeni nesil bir ultrason aplikatörüdür. Ultason enerjisini doku çevresindeki dirençli yağ hücrelerine homojen bir şekilde dağıtarak yağ hacminin azalmasını sağlar.

UniFace, yüzdeki cildin sıkılaştırılması ve elastikiyetinin artırılması için geliştirilmiş yeni nesil bir Radyo Frekans aplikatörüdür. Derin katmanlarına acısız bir şekilde konsantre Radyo Frekans enerjisi ileterek cildin sıkılaşmasını ve boyun bölgesindeki sarkmaların giderilmesini sağlar.

SpeedSculpt ve UniFace aplikatörlerinin birlikte kullanılması, küçük ve ulaşılması zor bölgelerdeki yağ hacminin etkin bir şekilde azaltılmasını ve cildin sıkılaştırılmasını kolaylaştırmakla kalmaz; aynı zamanda yüz ve gıdı bölgesindeki sorunlara aynı seansta müdahale edilmesine imkan verir.

Kullanım Alanları

SpeedSculpt
Gıdı Toparlama
Yanak İnceltme
Cilt Elastikiyetini Artırma
Mini Selülitleri Giderme


UniFace
Yüz Germe
Boyun Germe
Cilt Elastikiyetini Arttırma
Çene Konturunu Belirginleştirme

Uygulama Alanları

SpeedSculpt
Yanak
Gıdı
Boyun
İç Kol


UniFace
Yüz
Gıdı
Boyun