NZ Balizza Hakkında

NZ Balizza, 2020 yılında kurulmuş bir yaşam kompleksidir. Balizza'da bütünsel bir güzellik ilkesini benimsiyor ve sadece kadınlara hizmet veriyoruz. Yaşam kompleksimiz içerisinde 5 ayrı birim olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Verdiğimiz hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

  • Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği
  • Beauty Club
  • Sport Club
  • Hair/ Nail Club
  • Balizza Cafe / Market

Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği

Nurcihan Güllüoğlu ile sağlıklı beslenme yöntemlerine NZ Balizza'da ulaşabilirsiniz. Kişinin çevresel, genetik ve psikolojik faktörlerini göz önünde bulundurarak bütüncül bir şekilde kişiyi besinlerle iyileştirme hizmeti veren birimimiz ile kilo dengenizi koruyabilir ve size uygun olan beslenme tedavisini uygulayabilirsiniz.

Beauty Club

Beauty Club, Cilt Bakımı, Soprana Titanyum Buzlu Lazer, Frozen Face, Accent Prime, Synergy-Oxygemeo, Baby Face ve son olarak Masaj hizmetlerini içeren çok katmanlı bir birimimizdir. Son teknoloji cihazlarla özenle uyguladığımız cilt bakımımız sayesinde cildinize sağlıklı bir görünüm kazandırarak güzelliğinizi ön plana çıkaracaksınız.

Sport Club

Balizza’nın bir diğer alt birimi olan sport club içeriğinde bir çok hizmet sunmaktadır. Sport Club ile Yoga, Çocuk Yogası, Yüz Yogası, Aletli Pilates, Matlı Pilates, Hamile Pilatesi ve Kick Boks yapabilirsiniz. Tüm bu aktiviteler konusunda uzman eğitmenlerimiz ve fizyoterapistlerimiz eşliğinde gerçekleştirilmekte ve sağlığınıza uygun olarak tasarlanmaktadır.

Hair& Nail Club

 Hair & Nail Club ise güzelliğinizi gözler önüne sermek için çalışan birimimiz olup sizlerin her türlü  kuaför ihtiyacını karşılamaktadır.

Balizza Cafe/ Market

Yaşam kompleksimizde keyifli anlar yaşarken, kafemizde sağlıklı atıştırmalıklarla kendinizi şımartacaksınız! Bu ünitede özenle seçilmiş organik gıdalar ve kişisel bakım ürünleri ile hem lezzetli hem de sağlıklı malzemelere kolayca ulaşabileceksiniz.

Güzellik ve sağlık adına sizlere bir şeyler katmayı hedeflediğimiz bu yaşam kompleksinde her bir müşterimizin keyifli vakit geçirmesini istiyoruz. Öneri ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güzellik Katı

Kuaför Katı

Wellness Shopping

Spor Katı