Soprano Titanium

Soprano Titanium, işlevselliği ve konforu maksimize eden bir lazer platformudur. Buz Lazer™️ Titanium ise 4 cm² geniş spot boyutu ve gelişmiş soğutma sistemi ile hızlı ve acısız uygulamaları mümkün kılan yeni bir lazer epilasyon sistemidir. En etkili ve güvenli epilasyon teknolojisi olan Buz Lazer™️ Titanium, 3 farklı dalga boyunun emilim ve nüfuz seviyelerini bir arada kullanır. Bu sayede hem bütün cilt tiplerine uygundur hem de en ince kıllarda bile etkilidir. Dört mevsim uygulanabilir.

Özellikler

  1. 4 cm² geniş spot boyutu
  2. ICE Plus gelişmiş soğutma sistemi
  3. 3 Dalga Boyu
  4. Acısız
  5. Yan Etkisi Yok
  6. Konforlu
  7. Etkili
  8. Hızlı

Buz Lazer ™ Titanium Başlığı

Buz Lazer™️ Titanium, Alexandrite, Diode ve Nd:YAG dalga boylarının tek bir tedavi başlığı ile uygulanabilmesini sağlayan, 3D teknolojisine sahip, klinik olarak kanıtlanmış bir lazer epilasyon sistemidir. 3 dalga boyunu uygulayabilen 4 cm² geniş tedavi başlığı sayesinde tedavi süresini % 40 oranında kısaltır.

ICE Plus Gelişmiş Soğutma

Buz Lazer™️ Titanium, ICE Plus teknolojisine sahip Buz Başlık sayesinde cildi uygulama boyunca serin tutar. Başlığın soğuk safir ucu, dermis tabakasındaki ısıyı sabit tutarak komplikasyon riskini minimize eder. Lazer epilasyonun acısız ve konforlu olmasını sağlar.