HydraPower MD

Cildinize Hak Ettiği Değeri Hydrafacial MD Power ile verin. Cildinizde sizi rahatsız eden sivilce, siyah noktalardan kurtulun.


Cilt sağlığımızı korumanın yolu; güneşin zararlı etkilerinden kendimizi sakınmanın yanı sıra; düzenli bakım ve doğru beslenmeden geçiyor. Elbette güneşli havalarda sokakta özgürce gezme zamanımız bu. Bütün kış bunu bekledik. Güneşin yararlı etkilerindende sınırsızca faydalanmak için güneşten korkmamalıyız zararlı olduğunu düşündüğümüz birçok etkisindense güneş koruyucular ve cildimize bakım yaparak korunabiliriz.

Peki cildimizi daha canlı daha parlak olması için yaz ayları da olsa yapabileceğimiz birşeyler yok mu?

Bu sorunun cevabı için artık biraz daha rahatça Hydrafacial çıktı diyebiliriz. Yaz aylarında cildimize kozmetik birçok girişimsel işlemden kaçırıyoruz. Bunun temel sebebi güneşin zararlı etkilerinden korkmamız. Günümüzde cilt yenileme anti-aging uygulamaları için çok çeşitli yöntemler uygulanıyor. Bu yöntemlerden bir tanesi diğerlerinden yaz aylarında da uygulanabilmesi, uygulama konforu ve işlem sonrasında ki rahatlığıyla fark yaratıyor. Hydrafacial yöntemi cilde zarar vermeden cildin ihtiyacı olan nemi, mineral ve anti-oksidanları cilde sağlıyor.

Hydrafacial Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Özel bir teknik kullanan hydrafacial cildi beslerken aynı anda cildi ölü hücrelerden, siyah noktalardan ve aşırı yağdan özel başlıklarından çıkan basınç zengin içerikli serum ve vakumla arındırıyor. Lazer cilt yenileme yöntemlerinin aksine cilde zarar vermeden cildi iyileştiren yöntem, uygulamadan hemen sonra ışıldayan aydınlanmış bir cilt sağlıyor. Uygulama sonrasında istediğiniz davet veya aktiviteye hemen katılabilirsiniz.

Hydrafacial Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor?

Amerikada çok popüler olan hydrafacial özellikle hollywood yıldızlarının kırmızı halı ışıltısını sağlamasıyla biliniyor. FDA onaylı tek cilt bakım sistemi olan hydrafacial ile sadece cilt yenileme ve leke tedavisi amaçlı değil, düzenli olarak cilt sağlığını korumak ve ışıltınızı daim sağlamak içinde ayda bir uygulama yaptırabiliyorsunuz. Tedavi amaçlı uygulamaları ise 6 defa hafta bir olarak yapıyoruz.

En hassas ciltlerde dahi güvenle uygulamayabildiğimiz hydrafacial yöntemi, ince kırşıklıklar, güneş lekeleri, aşırı yağlanma , aktif akne tedavilerinde etkin olarak kullanılmakta. Özellikle genç cilt problemleri ve siyah nokta temizliğinde acısız oluşu ve etkinliğiyle bizi ve hastalarımızı memnun ediyor. Diğer uygulamalarımız ilede birleştirdiğimiz de sonuçlarımızı daha da iyiye taşıyor.

En İyi Cilt Yenileme Cihazı Ödülü

Hydrafacial bu yıl da en iyi cilt yenileme cihazı ödülünü aldı. Uzun zamandır önüne geçilemeyen üstün vortex teknolojisi ile cilde hasar vermeden cildin iyileşmesini sağlayan Hydrafacial artık bir çok elit merkez tarafından cilt bakımlarının da vazgeçilmez cihazı olarak görülüyor. Dünya çapında üne sahip olan sistem Hollywood yıldızlarından uzman doktorlara herkesin en sevdiği bakım olarak bir numaraya haklı olarak oturdu. Diğer sistemlerden farklı olraka Hydarafacial son derece güvenli ve hzılı bir cilt yenileme sunuor. İşlem hem konforlu hemde anında parıl parıl sonucu ile estetik merkezleri için en iyi tercih

Hydrafacial Aşamaları Nelerdir?

EMİZLEME: Cilt vakumlanarak derinlemesine temizlenir.

HYDRAPEELİNG: Peeling işlemi normal prosedürde vakum ve sıvı kullanılarak yapılır. Leke, akne izi ve kalın-gözenekli ciltlerde, tahrişe yol açmadan, elmas başlıklar kullanılarak cildin üst tabaklarının mikrodermabrazyonu sağlanır. SERUM İNFÜZYONU: Cilt problemine göre sivilcelere, lekelere yada kırışıklıklara uygun serumlar uygulanır. İnce kırışıklıklar ve kuru cilt için hyaluronik asit içerenSiyah ve beyaz noktalar (açık-kapalı komedonlar), aşırı yağ ve genişlemiş gözenekler bulunan T bölgesi için yağ dengeleyici serum uygulaması yapılır.

NEMLENDİRME: Özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyaluronik asit ve peptidler cilde uygulanır.

LED TERAPİ: Sivilceler için mavi; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi yapılır. Mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler. Kırmızı ışık elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır. Bakımdan hemen sonra ince kırışıklıklar kaybolur.

Uygulama Alanları

 1. Tıkalı ve genişlemiş gözenekler, siyah noktalar
 2. Kuru nemsiz cilde nem kazandırmak
 3. Güneş hasarı
 4. İnce çizgiler
 5. Renk düzensizlikleri
 6. Akne

Farkı Nedir?

 1. Acısız, Ağrısız ve Hızlı
 2. Hiçbir yan etkisi yoktur.
 3. Her cilt rengine ve tipine, yaz ve kış uygulanabilir
 4. Elle temizleme veya komedonpresin yol açtığı tahriş yok
 5. Ardından hemen makyaj yapılabilir
 6. Uygulama Ortalama 20 Dakika Sürmektedir.
 7. Tamamen kalıcı sonuç

Beta Hd Gold

Cildin ekstrasiyon aşamasında kullanılır.

İçerik:

 1. Bal Ekstresi: Nemlendirici
 2. Pentilen Glikol: Nemlendirici
 3. Erkeksakalı Çiçeği (Spiraea Ulmaria) Ekstresi: Yatıştırıcı, Rahatlatıcı
 4. Salisilik Asit: Eksfolliasyon BHA

Özellikleri:

 1. Yağlı ve karma ciltleri derinlemesine temizler,
 2. Sebum ve kirleri yumuşatır
 3. Cildi yumuşatır ve ölü hücrelerden arındırır
 4. Cildi nemlendirir
 5. Gözle görülür cilt gençleştirme
 6. İritasyon yapmaz
 7. Aspirin alerjisi olan kişilerde bu ürüne karşı reaksiyon gelişebilir.

Activ-4 Gold

Cildin ekstrasiyon aşamasında kullanılır.

İçerik:

 1. Bal Ekstresi: Nemlendirici
 2. Pentilen Glikol: Nemlendirici
 3. Erkeksakalı Çiçeği (Spiraea Ulmaria) Ekstresi: Yatıştırıcı, Rahatlatıcı
 4. Salisilik Asit: Eksfolliasyon BHA

Özellikleri:

 1. Yağlı ve karma ciltleri derinlemesine temizler,
 2. Sebum ve kirleri yumuşatır
 3. Cildi yumuşatır ve ölü hücrelerden arındırır
 4. Cildi nemlendirir
 5. Gözle görülür cilt gençleştirme
 6. İritasyon yapmaz
 7. Aspirin alerjisi olan kişilerde bu ürüne karşı reaksiyon gelişebilir.

Antiox+ Gold

Peptidler ve hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş güçlü antioksidan içeriği ile cildin nemlendirilmesi, beslenmesi aşamasında kullanılır.

İçerik:

 1. Hyaluronik Asit: Nemlendirme
 2. Inositol: Nemlendirme
 3. Camellia Sinensis Yaprağı Ekstresi (bir çay türü): Antioksidan
 4. Kalsium Pantotenat: Cildi besler
 5. At Kestanesi Ekstresi: Antioksidan
 6. Linoleik Asit: Nemlendirici Lipit
 7. Retinil Palmitat: A Vitamini - Biotin: Cildi Besler
 8. Tokoferol: E Vitamini
 9. Laktik Asit: Eksfoalisyon AHA
 10. Biberiye (Rosemarinus Officinalis) Ekstresi: Antioksidan
 11. Sodyum Laktat: Tamponlayıcı AHA

Özellikleri:

 1. Hyaluronik Asit ile cildi derinlemesine nemlendirilir.
 2. Antioksidan tedavi ile cildi besler
 3. Cildi Yumuşatır.
 4. Cildi yatıştırır, rahatlatır
 5. Gözle görülür cilt gençleştirme
 6. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Hassas ve iritasyonu olan ciltler için daha düşük moleküler ağırlıkta hyaluronik asit içeren ANTİOX-6 solüsyon formu tercih edilmedilir.

Pure Plus Gold

Yağlı ve karma ciltler için uygun serum, cildi derinlemesine temizler eksfoliye eder, sebum ve ölü hücreleri yumusatarak Vortex - Extraction safasında sökülmeyi hazırlar. Aynı anda cildi nemlemdirir. Cildin açılmasına ve sıkılasmasına Etken Maddeler; Glucosamine HCL, Laminaria Digitata Extract, Yeast Extract, Carbamide, Lactic Acid ve Sodyum. Salicylic Acid

Rinseaway Gold

HydraFacial cihazları için zorunlu sistem temizleme çözümüdür. Her uygulamadan sonra RinseAway kullanarak 20-30 saniye süreyle ve her uygulama gününün sonunda 1 dakika süreyle sistemin iç tüpleri temizlenmelidir.

İçerik:

 1. Bütilen Glikol: Antimikrobiyal
 2. Fenoksietanol: Antimikrobiyal
 3. Metillizotiazolinon: Antimikrobiyal
Özellikleri:

 1. Aktif sistem temizliği
 2. Sistem tüplerinin içindeki kalıntıları temizler
 3. Cilt ile uyumludur, yanlışlıkla ciltle teması halinde zararlı değildir.
 4. Antimikrobiyal içeriğe sahiptir.
 5. Sadece HydraFacial sistemleri ile kullanılır.